Nieuw-Lekkerland

De politie is donderdagavond 1 oktober een Burgernetactie gestart na een babbeltruc aan de Bovenkruier in Nieuw-Lekkerland. Daarbij werden pasjes buitgemaakt bij een inwoner.

Via Burgernet werd gevraagd uit te kijken naar een man die volledig in het zwart gekleed was. Hij droeg een zwarte broek, een zwarte trui en een zonnebril.

De politie riep op om de man niet zelf te benaderen wanneer hij werd gezien. „Ziet u deze persoon? Onderneem dan geen actie, maar bel 112”, luidde het advies in de Burgernetmelding.

Na de melding is er nog in de om omgeving gezocht naar de verdachte. De man werd echter niet meer aangetroffen.

De politie roept mensen die meer informatie hebben over de babbeltruc of de verdachte hebben gezien op om contact op te nemen via 0900-8844.